Boeken bij Via Natura Natuurvoeders - Leesvoer voor de baas!

Natuurlijk denken wij ook aan u, de eigenaar van uw hond of kat. Als u begint met natuurlijk voeren, wilt u zich wellicht ook wat meer in de materie van natuurlijke voeding voor hond en kat gaan verdiepen. Deze boeken kunnen u hierbij helpen.

Onderstaande boeken kunt u bij ons kopen. Uiteraard is het mogelijk deze naar u te versturen per post.

Afbeelding Omschrijving Prijs
Voer voor Carnivoren - Drs. Tannetje Koning

De ‘must-have’ voor de eigenaar die zijn dier vers voert.
Dit, eenvoudig te lezen, boekje is geschreven voor mensen die meer willen weten over versvoeding.
Het is met name geschreven voor eigenaren die het voer voor hun hond en/of kat zelf willen gaan samenstellen, met recepten en voorbeelden.
Toch kan ik het adviseren aan iedereen die meer wil weten over verse voeding.

Euro 14.95
Het tevreden paard - M. van Dierendonck, E. Laarakker, E. Voest

Dierenarts Eric Laarakker, gedragswetenschapper Machteld van Dierendonck en freestyle-trainer Emiel Voest leggen in dit boek op heldere wijze uit wat de natuurlijke behoeften van een paard zijn, waarom dat zo is en hoe een eigenaar daar in de allerdaagse praktijk van het houden van paarden het best mee om kan gaan. Paardenfotograaf Arnd Bronkhorst heeft de prachtige foto's gemaakt.

De combinatie van de drie ervaren auteurs en een topfotograaf levert een naslagwerk op vol inzichten, wetenswaardigheden en praktische voorbeelden over hoe een eigenaar het leven van zijn paard zo aangenaam mogelijk kan maken.

Het boek bevat onmisbare informatie voor de paardenhouder, maar ook liefhebbers zonder eigen paard of mensen die al jaren paarden houden kunnen er veel interessante informatie uit halen.

Euro 22,95

Wat zit er in uw eten?  - Corinne Couget

Het gidsje dat u alerter maakt op al die E-nummers, nu bij ons te koop! Het gidsje is handzaam opgemaakt in pocketformaat zodat iedereen het bij zich kan hebben tijdens het boodschappen doen. De E-nummers staan opgesomd met een uitleg en wat ze in het menselijk lichaam kunnen veroorzaken. Groen is oké, oranje is oppassen en rood is absoluut vermijden. De meeste E-nummers staan in het rood. Achter in het gidsje staan de namen ook nog eens op alfabet en direct ook al in groen/oranje/rood.  Men trekt in twijfel dat giftige ingrediënten door de autoriteiten toegestaan zouden worden en dat is best vreemd: waar beslissingen van de overheid bij voortduring bekritiseerd worden, is er opeens grenzeloos vertrouwen als het om onze voeding gaat? Het bestuderen van etiketten en verpakkingen levert een schat aan informatie, zodra men kan opzoeken wat de toevoegingen betekenen.

Euro 9.90

 

Geen keuzemenu? Klik dan hier.

Terug naar boven